Vzkazy

Jan Hanuš - Oprava gramatiky

Dobrý den, prosím opravte gramatickou chybu v tomto textu: Požár Muzea (ve slově probíhalo měkké i)

Květen: Datum a čas ohlášení: 15.05.2016 13:21

Zasahovaly jednotky: JSDH Batňovice, JSDH Velké Svatoňovice, JSDH Malé Svatoňovice, JSDH Kvíčala

Výjezd: CAS 24 T815, CAS 32 T148, 3xDA A31

Popis zásahu: Jednotky vyjely k nahlášenému požáru muzea ve Velkých Svatoňovicích. Kde probýhalo taktické cvičení.

Áda Turek - požár kůlny 31.1.2016 Zalesí

ahoj pánové
chceme Vám jmémem Horáků a sousedů moc poděkovat za včerejší perfektní,profesionální zásah,kterým jste zabránili mnohem větším škodám.
Dojezd do 8.minut od nahlášení hovoří za vše.
Ještě jednou moc dík za skvělý výkon.

štefan - nehoda

Radeon - Portál CPS

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na novém hasičském portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu CPS.

www.cps-team.cz

Michal Jirmann - www.sdhlhotack.cz

Dobrý den, chtěl poprosit jestli by bylo možné přidat odkaz na naše stránky SDH Lhota za Červeným Kostelcem.. Děkuji

Michal Jirmann - Nové stránky www.sdhck.cz

Zdrafíčko kolegové, mohli byste prosím změnit odkaz na naše stránky...Díky moc SDH Červený Kostelec

Lukáš - No nevím

No nevím je fakt že z lidského hlediska taky přeji co nejméně výjezdů,ale tak pěkná Tatry by si náký sem tam zasloužila ne?

Lukáš - upravil

Upravil jsem Historií a Historií Tatry 148 tak se třeba podívejte

Benousek - super

Zdravím naše hasiče dlouho jsme čekaly na stránky hasiču ale dočkaly jsme se.
máte to moc pěkný.
Tak vám přeji hodně zdaru a co nejméně výjezdů.